ניהול אדמינסטרטיבי

ניהול אדמיניסטרטיבי הוא חלק מרכזי וחשוב בהתנהלותו השוטפת של כל עסק. למעשה, חלק נכבד מאוד מזמנם של בעלי עסקים מוקדש לטיפול בשירותי משרד, ובמקרים רבים המטלות המשרדיות נוטות להשתלט על זמן האיכות שצריך להיות מושקע בפיתוח העסק ובהגדלת הרווחים.

קרא עוד

שיווק ומיתוג דגיטלי

בעידן הטכנולוגי של היום יש כמות עצומה של כלי שיווק, שיטות וערוצי מידע אשר כולם נכללים בכותרת 'שיווק דיגיטלי'. אנחנו בYouGo מתעדכנים כל הזמן ורוכשים כלים וטכנולוגיות עכשוויות, משקיעים זמן וחשיבה על כל פרט בכדי שנוכל לתת לכם את המענה הנכון ביותר.

קרא עוד

ליוי וניהול עסקי

תכניות הליווי העסקי והפיננסי שלYouGo תאפשר לכם לקבל את הכלים הנכונים. אנחנו מתאימים את התוכנית בדיוק למקום בו אתם נמצאים מבחינה עסקית ועוזרים לכם להגדיר את היעדים העסקיים והפיננסים שלכם. והכי חשוב – להשיג אותם.

קרא עוד

שרות לקוחות

"חווית שירות הלקוחות יכולה לעצב את הדרך שבה מסתכל הלקוח על הארגון כולו" (ויקיפדיה) כל מפגש אישי ולא אישי שיש לכם עם לקוח, קובע האם הלקוח שלכם יהיה לקוח מרוצה, או לקוח מאוכזב שיעזוב במוקדם או במאוחר.

קרא עוד

שרותי גביה

העידן העסקי שבו אנחנו חיים היום, מאופיין בשני פרמטרים בולטים: פעילות מבורכת של הרבה מאוד חברות ועסקים אשר מספרם רק הולך וגדל והלקוחות שלהם, שמשלמים עבור המוצר או השירות.

קרא עוד

הפקת כנסים וארועים

חשיפה למוצר חדש. שמירה ופרגון ללקוחות קיימים. מיתוג והעמקת הקשר עם לקוחות וספקים. הרמת כוסית ופרגון לעובדים – כי אכפת לכם! בדיוק לשם כך קיימת מחלקת כנסים ואירועים של YouGo בשיתוף עם חברת "פלפל הפקות".

קרא עוד